Erken rezervasyon otelleri

(613) 890-9945 sitesi ile yurtiçindeki tüm tatil beldelerinde yer alan otellere erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.Erken rezervasyonun hiç kuşkusuz ki ekonomik açıdan oldukça uygun fiyat aralıklarına sahip olması ile son dönemlerde oldukça sık tercih edildiğini belirtmek gerekmektedir. Sadece ekonomik olarak sağladığı avantajlar değil aynı zamanda otellerin sizler için sunmuş oldukları çeşitli alternatiflerden ve kampanyalardan da erken rezervasyon sistemi sayesinde yararlanabilmeniz tatilinizi yarı yarıya ucuza yapmanızı sağlamaktadır. Erken rezervasyon seçeneği ile ilgili en çok merak edilen sorulardan birisi de daha önceden belirlenen tarihte bir değişiklik olması durumunda nasıl bir yol izleneceğidir. Bu noktada tatile gidememe durumunuz, iptal etme veya önceden belirlenen tarihi daha ileriye atma gibi bir durumunuz da olabilir. Bu gibi beklenmedik sorunlar ile karşı karşıya kaldığınızda ise hemen sitemiz üzerinden danışmanlarımız ile iletişime geçerek tatil tarihini erteleme ya da iptal ettirme gibi işlemlerinizi de yine site güvencemiz altında yaptırabilirsiniz. Üstelik iptal ya da erteleme ya da iade gibi durumların otele giriş tarihinizden sadece birkaç gün içinde de yapmanız sizler için büyük bir avantajdır. Aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan ve güvenli bir şekilde erken rezervasyon seçeneğinden yararlanarak daha ekonomik bir tatil yapmak isterseniz kesif.com adresinden tatil seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz. İptal, iade veya erteleme gibi durumlarda ise yine firma güvencemiz ile erken rezervasyon hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Antalya otelleri

Sürekli çalışıp durmaktan yorulmuş ve artık güzel bir tatil yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorsanız, size çok güzel tavsiyelerde bulacağız. Türkiye’mizin dört bir tarafında, çeşitli şekillerde, farklı türlerde tatiller yapmak mümkün. Fakat yazın tam ortasında gidip Uludağ’da kış tatili yapmak saçma olacaktır. Yazın gidilebilecek bölgeler, genellikle deniz kenarında yer alan oteller olabilir. Yazın en çok tercih edilen turistik bölgelerde bir tanesi de Antalya’dır. Siz de Antalya otellerine giderek güzel bir yaz tatili geçirebilir ve dinlenebilirsiniz. Üstelik erken rezervasyon yaptırdığınızda fiyat olarak da oldukça büyük indirimler uygulanıyor. Bu indirimden yararlanmak istiyorsanız, yaz gelmeden önce Antalya otellerinden yerini ayırtmanız gerekiyor. Erken rezervasyon işlemlerini internet üzerinden bu iş için hizmet veren sitelere danışarak, kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik internet sitelerinin size sunmuş olduğu avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Eğer siz de yaz tatilini doyasıya geçirmek istiyorsanız, Antalya’daki lüks otellerden hemen yerinizi ayırtın. Unutmayın güzel bir tatil yapmak sizin de hakkınız. Bu güzel tatil sonrasında iş hayatınıza bomba gibi başlayabilirsiniz.

Tatil köylerinde yapılabilecek aktiviteler nelerdir?

Yazın veya kışın sezonuna göre farklı türlerdeki tatil beldelerine gidip tatil yapmayı seviyoruz. Özellikle de yaz aylarında tatil köyleri sıkça tercih ediliyor. Peki bir çok imkanımızın bulunduğu bu tatil köylerinde neler yaparsak canımız sıkılmaz? Öncelikle eğer küçük bir çocuğunuz varsa, tatil köylerinde bulunan mini club adı altındaki oyun alanlarına çocuğunuzu bırakabilirsiniz. Güvenlik açısından bir kuşkunuz olmasın orada çalışan insanlar çocuğunuza göz kulak olacaktır. Siz de dilerseniz günlük olarak yapılan faaliyetlere katılabilirsiniz. Bu faaliyetlerden bazılarına örnek olarak ; dart, okçuluk, su sporları gibi aktiviteler olabilir. Aktivitelere katılmak hem arkadaş bulmanıza hem de sıkılmadan bir tatil geçirmenize yardımcı olur.

4036758487

rafting15Yaz güneşinin kavurucu sıcağında hava 30-40 derece , deniz suyu sıcaklığı 24-27 derece iken 12 derecelik kaynak suyu üzerinde rafting bir çok kişi için çekici olacaktır. rafting için en uygun yer Köprüçay üstüdür. Köprüçay kanyonunda başlayan rafting serüveni her yıl yerli yabancı bir çok turisti bu bölgeye çekmektedir. Köprüçay üzerinde bir çok seyahet acentası tur düzenliyor. Size gerekli olan malzemeler bu acentalar tarafından temin ediliyor.  Continue reading

(870) 668-3222

 İstanbul‘a 760 km.

Ankara’ya 535 km.

Antalya‘ya 65 km. Mesafededir.
Ä°stanbul ve Ankara’dan Ulaşım

Kara yoluyla
Çolaklı’ya karayoluyla Ä°stanbul’dan ulaşmak isteyen misafirlerimiz, Ä°stanbul-Bilecik-Kütahya-Afyon-Burdur-Antalya-Manavgat güzergahını takip edebilirler. Ankara’dan ulaşmak isteyen misafirlerimiz ise Ankara-Konya-Akseki-Manavgat güzergahını takip etmelidir.

Çolaklı’ya otobüs ile gelmek isteyenler ise, Türkiye’nin birçok merkezinden Manavgat’a yapılan otobüs seferleriyle, önce Manavgat’a, buradan kalkan minibüslerle de Çolaklı’ya ulaşabilirler.

Hava yoluyla
Orhaniye’ye havayoluyla ulaşmak isteyen misafirlerimiz Antalya Havalimanı’nı kullanmalıdırlar. Antalya Havalimanı Çolaklı’ya yaklaşık 65 km. uzaklıktadır.

Çolaklı…

Side Çolaklı sırasıyla Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar egemenliğinde kalmıştır.

Hıristiyanlığın Anadolu’da yayıldığı M. S. II – VII. yüzyıllar boyunca Bizans şehri olarak önemini korumuş hatta M. S. II yüzyıllarda parlak dönemlerini yaşar biçimde imar görmüş, VII. yüzyılın ortalarında Arapların sürekli yağma ve saldırıları bölgeyi büyük ölçüde zarara sokmuş, bu duruma engel olmak isteyen Bizanslılar bölgeyi korumak için özel bir donanma kurmuşlardır. Arapların yağma ve baskısına dayanamayan Bizanslılar şehirlerini boşaltmak zorunda kalmışlardır. Bizanslılar bölgede küçük guruplar halinde de olsa yaşamlarını sürdürmeye devam etmişlerdir. Continue reading